اجاق گاز تبریز ساخته شده با طلا پیشکش شده به ملکه انگلستان

مصرف اجاق گاز تبریز در 1320 وات 96 گرم در ساعت است. بنابراین اگر 12500 گرم سیلندر بوتان را بر 96 گرم در ساعت تقسیم کنید، تقریباً 130 ساعت طول می کشد. 130 ساعت را بر 5 ساعت در روز تقسیم کنید تا به 26 روز برسد.

این امکان وجود دارد که دوام کمتری داشته باشد زیرا می توانید با مصرف 305 گرم در ساعت به اتاق گرمای سریع (10 دقیقه) در 4200 وات بدهید که به معنی 51 گرم بوتان اضافی در روز است.

همانطور که می بینید، اگر به خوبی از آن استفاده کنید، می تواند برای مدت طولانی دوام بیاورد.

اجاق گاز طبیعی یکی از محبوب ترین گزینه های گرمایش خانه در بازار است. اجاق گاز طبیعی هوا را تا دمای بالاتری نسبت به سایر سوخت ها گرم می کند، انرژی کمتری مصرف می کند و در کل هزینه کمتری دارد.

اجاق گاز تبریز

اما، علاوه بر این، مزایای استفاده از گاز طبیعی برای گرم کردن خانه شما بسیار فراتر از امور مالی شخصی است.

اجاق‌های گازی معمولاً بازدهی بیشتری در مصرف انرژی دارند، بنابراین پول شما کمک زیادی به گرم نگه داشتن خانه می‌کند.

بهره وری انرژی کلید اما نه تنها مزیت است. علاوه بر این، پیشرفت‌های فناوری، مانند سیستم‌های احتراق بدون خلبان و گرمایش منطقه‌ای، بخاری‌های گازی را ایمن‌تر و قابل تنظیم‌تر می‌سازد. اجاق گازهای طبیعی نیز تقریباً دو برابر سایر انواع سوخت طول عمر دارند.

اجاق های گاز کارآمد هستند و اثرات آن بر محیط زیست را کاهش می دهند. گاز طبیعی کمترین میزان انتشار را در بین تمام سوخت های گرمایش خانه دارد. بخاری های گازی برای حذف دی اکسید کربن ایجاد شده در خانه نیاز به هواگیری به دودکش خانه دارند.

به طور عمده، شما باید تهویه کافی داشته باشید تا گاز بوتان یا مونوکسید کربن را استنشاق نکنید. اگر نه، مطمئن شوید که از آن به درستی استفاده کنید، در دستگاهی که برای استفاده در داخل ساختمان رتبه بندی شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.