استفاده از ایزوگام زرفام شرق از آلودگی هوا می کاهد

پشم معدنی پرکاربردترین ماده ایزوگام زرفام شرق است. آنها محصولاتی عایق هستند که از رشته های درهم تنیده ای از مواد سنگی تشکیل شده اند که نمدی را تشکیل می دهند که هوا را در حالت بی حرکت بین آنها حفظ می کند.

آنها بسیار متنوع و موثر هستند زیرا علاوه بر ارائه سطح خوبی از ایزوگام، به عنوان عایق صوتی نیز عمل می کنند و سطح بالایی از محافظت در برابر آتش را ارائه می دهند.

در پشم معدنی اساساً دو نوع وجود دارد:
پشم سنگ یا پشم معدنی (SW). این از سنگ های آتشفشانی ساخته شده است و به شکل یک پتو، پانل غیر صلب یا رول است. در سقف، دال، نما، کف، سقف کاذب، اتاق زیر شیروانی یا پارتیشن داخلی استفاده می شود.
پشم شیشه (GW). از ذوب شن و ماسه در دماهای بالا ساخته می شود و ساختار آن توسط الیاف شیشه ای ظریف تشکیل شده است که توسط یک بایندر یا رزین به هم متصل می شوند.

ایزوگام زرفام شرق

این ماده ایزوگام بهتری نسبت به پشم سنگ محسوب می شود و در برابر رطوبت مقاوم تر است. سبک تر بودن نسبت به سایر عایق ها و داشتن رسانایی حرارتی بسیار پایین، با ضخامت یکسان به راندمان بیشتری دست می یابد.

ایزوگام های زیست محیطی یا طبیعی. استفاده از آن به طور فزاینده ای گسترش می یابد زیرا آنها حاوی مواد یا مواد افزودنی نیستند و بنابراین بیشتر به محیط زیست احترام می گذارند.

این نوع ایزوگام نیز قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر است. رایج ترین ایزوگام های طبیعی عبارتند از:
چوب پنبه. این مورد به طور گسترده پذیرفته شده است زیرا علاوه بر خواص خوب آن به عنوان ایزوگام، قابل بازیافت و تجدید پذیر است.

در قالب های مختلف می آید. به شکل براده برای پر کردن حفره ها، به شکل پانل های چوب پنبه ای فشرده یا حتی برای پوشش سقف یا سطح.
کتانی. این گیاه از گیاهی می آید که به راحتی رشد می کند و از آن الیاف قابل بازیافتی به دست می آید که به عنوان ایزوگام استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.