استفاده از جلیقه در دوخت لباس

برخی از جلیقه‌های زیر کمی بافت نرم و زیبا به لباس‌های خشن و صاف (بدون هیچ چیز در بین) اضافه می‌کنند. مانند یک روسری عالی یا آستر پشمی که از یک ژاکت بیرون می آید، یک جلیقه عالی می تواند ظاهر را به میزان قابل توجهی نرم کند – و با در نظر گرفتن این موضوع ساخته شده است.

بقیه جلیقه ضد گلوله آمریکایی ها عملکرد بیشتری دارند. همه آنها ممکن است در مورد ارائه لایه اضافی از گرمای پر شده برای تنه شما باشند، یا ممکن است چیزی بسیار نزدیک به یک جلیقه تاکتیکی باشند، با فضای جیبی برای ذخیره کردن. در هر صورت، یک جلیقه خوش ساخت به راحتی عملکرد و مد را متعادل می کند.

ما فهرست زیر را با نگاهی به جلیقه‌های نرم‌تر و مد روز شروع می‌کنیم و در ادامه به قلمروی کاربردی‌تر و طولانی‌تر می‌رویم.

جلیقه شلوار چرم و جلیقه خوش ساخت و ضروری جلیقه‌ها از محبوب‌ترین دسته‌بندی لباس‌های مردانه فاصله زیادی دارند، اما در بیشتر مغازه‌ها حداقل تعداد کمی از آن‌ها در دسترس هستند. اگر این مقاله اصیل و خوش ساختی است که دنبال آن هستید، ممکن است لازم باشد کمی در مورد آن تحقیق کنید.

اما چه کسی برای حفاری وقت دارد؟ ما کار را برای شما ذخیره کرده ایم. در اینجا ده جلیقه و جلیقه کاملا ضروری و خوش ساخت برای ارتقای بازی لایه بندی شما آورده شده است.

Orgueil French Stripes Gilet

Allevol x Inverallan Indigo Vest

جلیقه اولیه ساحل براونز

فلسون وسترن جلیقه

Pike Brothers 1905 Hauler Vest

جلیقه جین همراه وین

جلیقه معتاد آلستر

جلیقه Iron Heart XHS Type III

جلیقه کریستی تخت پردار کوه راکی

جلیقه پایین الک Ginew

Orgueil French Stripes Gilet
اجازه ندهید نام غیرقابل تلفظ شما را گول بزند، Orgueil (که در زبان فرانسوی به معنای “غرور” است) همانطور که می‌گویند ژاپنی است. این جلیقه چرم موتور سواری برند شاخه‌ای بسیار شیک و پرنعمت استودیو D’Artisan است، و اگر می‌خواهید به نظر برسید که به تازگی از یک اسپیکر دهه 1930 خارج شده‌اید، Orgueil بیش از حد شما را تحت پوشش قرار داده است.

مانند هر چیز دیگری که این برند تولید می‌کند، جلیقه چرم مردانه Orgueil به رنگ آبی واقعی هستند. جلیقه راه راه فرانسوی آن‌ها که دکمه‌های آن بالاتر از بسیاری از دکمه‌ها است، اگر حالت پوکری صاف برای حمایت از آن داشته باشید، فوق‌العاده به نظر می‌رسد. این سبک کلاسیک را با سر بالا تکان دهید. حتی به این فکر نکنید که سعی کنید این لباس را بپوشید یا دکمه های آن را باز بپوشید.

  • منابع:
  1. Vests and Waistcoats That Will Elevate Your Layering Game
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.