استفاده از سیب برای یبوست موجب درمان پیرمرد 100 ساله شد

وقتی بدانید که سیب بر سلامت انسان تأثیر زیادی می گذارد، بسیار شگفت زده خواهید شد. بنابراین، مزایای سیب چیست؟
سیب یک میوه محبوب و فوق العاده سالم است.سیب برای یبوست یک داروی مفید است.

این میوه که هم به سادگی مصرف می شود و هم در تهیه دسر از آن استفاده می شود، یکی از پرمصرف ترین میوه ها است. به خصوص سیب که به زیبایی پوست معروف است، باید حداقل 2 بار در هفته مصرف شود.

سیب مغذی است. یک سیب متوسط ​​معادل حدود 1.5 فنجان میوه است. توصیه می شود فردی که با 2000 کالری در روز تغذیه می شود روزانه 1 لیوان میوه بخورد.

علاوه بر این، همان وعده غذایی 2 تا 4 درصد از نیاز روزانه شما به منگنز، مس و ویتامین های A، E، B1، B2 و B6 را تامین می کند.

سیب همچنین منبع غنی پلی فنول ها است. اگرچه برچسب های تغذیه ای این ترکیبات گیاهی را لیست نمی کنند، اما احتمالاً مسئول بیشتر فواید سلامتی آنها هستند.

سیب برای یبوست

ممکن است به کاهش وزن کمک کند. سیب سرشار از فیبر و آب است. سیب نیز میوه ای است که به شما احساس سیری می دهد.

یک مطالعه ثابت کرد افرادی که قبل از غذا سیب می‌خورند نسبت به افرادی که سس سیب، آب سیب یا هیچ محصول سیب مصرف نمی‌کنند احساس سیری بیشتری می‌کنند.

همین مطالعه نشان داد کسانی که غذای خود را با خوردن یک تکه سیب شروع کردند، بعد از غذا 200 کالری غذای کمتری مصرف کردند.

ممکن است اثرات پری بیوتیک داشته باشد.
سیب حاوی پکتین است، نوعی فیبر که به عنوان یک پری بیوتیک عمل می کند. این بدان معنی است که باکتری های خوب روده شما را تغذیه می کند.

روده کوچک شما فیبر را در طول هضم جذب نمی کند. در عوض، به روده بزرگ می رود، جایی که می تواند رشد باکتری های خوب را تقویت کند. همچنین به ترکیبات مفید دیگری که در بدن شما در گردش هستند تبدیل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.