استفاده از شال برای ساخت موشک

از آنجایی که زمستان به خوبی آمده است، تصمیم گرفته ایم نگاهی به یکی از دست کم گرفته شده ترین اکسسوری های زنانه، شال بافت دخترانه بیندازیم. اگر هنوز هم لباس‌های بافتنی را می‌پوشید که عمه ماج در دوازدهمین سالگرد تولدتان به شما هدیه داد، پس ما شما را تشویق می‌کنیم، آقا. اما، اگر می‌خواهید آن ظاهر سفارشی را تکمیل کنید، احتمالاً باید به توصیه‌های زیر توجه کنید.

پارچه مناسب را انتخاب کنید
این می تواند یک تصمیم بسیار شخصی باشد زیرا برخی از افراد احساس پارچه های خاص را دوست ندارند. اما به غیر از خارش گردن، مهمترین چیزی که در اینجا باید در نظر بگیرید آب و هوا است. ایده پشت روسری این است که شما را گرم نگه دارد، بنابراین پارچه ای را انتخاب کنید که شما را راحت نگه دارد اما باعث تعریق شما نشود. به عنوان مثال، زمستان سیدنی به طور قابل توجهی ملایم تر از زمستان است، و بنابراین یک بافت روسری سبک تر که خیلی حجیم نباشد، مناسب یک روز سرد در CBD است.

رایج ترین پارچه ها هستند

پشم
آنگورا
ترمه
ابریشم
پنبه
کتانی
مواد مصنوعی
در حالت ایده‌آل، ما با پشم یا ترمه برای نان برشته نگه داشتن خود استفاده می‌کنیم و ابریشم را برای مناسبت‌های رسمی ذخیره می‌کنیم. کتانی یک روسری تابستانی است که توسط بسیاری صرفاً به عنوان یک محبت پوشیده می شود و هرچه کمتر در مورد روسری های ساخته شده از مواد مصنوعی صحبت شود، بهتر است.

طول را هوشمندانه انتخاب کنید
همانطور که شما یک کت بلندتر را برای اندام بلندتر انتخاب می کنید، طول روسری را نیز متناسب با قد خود انتخاب می کنید. یک مرد کوتاه قد ممکن است خود را در گره های یک روسری بیش از حد بلند گم کرده باشد، بنابراین از منظر استایل، این یک انتخاب بسیار مهم است.

طول بیشتر روسری ها بین 50 تا 90 اینچ است، بنابراین فضای زیادی برای بازی در اینجا دارید. برای فریم‌های کوتاه‌تر، اگر روسری باز شده درست زیر کمر شما آویزان است، این کار تقریباً درست است و مزیت افزایش قد را دارد.

  • منابع:
  1. 3 TIPS FOR BUYING THE PERFECT SCARF

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.