انواع تلویزیون مرغوب

. نسبت کنتراست عکس تلویزیون جیوه دار بهتر سایه ها و رنگ های ظریف تر و در نتیجه جزئیات بهتر را نشان می دهد. با این حال، روشی که سازندگان چنین نسبت‌هایی را اندازه‌گیری می‌کنند، بسیار متفاوت است. در واقع، مشخصات کاملاً بی اعتبار شده است که اگر فروشنده ای از آن به عنوان نقطه فروش استفاده می کند، باید از جای دیگری خرید کنید.

ما از روش مشابهی برای قیمت هر گرم جیوه قرمز بررسی نسبت کنتراست در تمام تلویزیون‌هایی که آزمایش می‌کنیم استفاده می‌کنیم، بنابراین می‌توانیم به طور تقریبی بگوییم که چقدر خوب با یکدیگر مقایسه می‌شوند. با این وجود، هنوز هم بهتر است خودتان ببینید که چگونه یک تلویزیون جزئیات سایه را با پیدا کردن یک فیلم با صحنه‌های تاریک نشان می‌دهد و ببینید که چگونه جزئیات را در سایه‌های مثلاً یک فیلم هری پاتر نشان می‌دهد. قبل از قضاوت نهایی، روشنایی، وضوح و سایر تنظیمات تصویر تلویزیون را آزمایش کنید. (نکته: برای بهترین نتیجه، حالت «فیلم» یا «سینما» را در تلویزیون انتخاب کنید.)

بهترین سگ های نگهبانی تلویزیون‌ها دارای سطوح سیاه تیره و عمیق هستند در حالی که نمایشگرهای ارزان‌تر با خاکستری تیره می‌درخشند، حتی زمانی که باید سیاه نشان داده شوند. این رنگ‌های خاکستری «سطح مشکی بالا» نامیده می‌شوند و یک مشکل رایج در تلویزیون‌های LCD با کیفیت کمتر هستند.

خط پایین: می‌توانید مشخصات نسبت کنتراست سازنده‌ها را نادیده بگیرید، زیرا آنها در بین برندها قابل مقایسه نیستند. در عوض، به دنبال سطوح سیاه عمیق و حداقل هاله در اطراف اجسام با کنتراست بالا باشید.

صدا: یک نوار صوتی دریافت کنید
حتی بهترین سایت آراد برندینگ و گران ترین تلویزیون های HD پاشنه آشیل دارند: صدای ضعیف. این نتیجه طراحی شیک پانل های تخت است – فضای کافی برای بلندگوهای بزرگی که صدای کامل و غنی تولید می کنند وجود ندارد. بنابراین، شما سه انتخاب دارید: استفاده از هدفون (که می‌تواند شما را غیراجتماعی نشان دهد)، خرید یک سیستم صدای فراگیر (که راه‌اندازی آن می‌تواند دردسرساز باشد)، یا یک نوار صوتی.

  • منابع:
  1. TV buying guide: 9 things you need to know
  • تبلیغات:
  1. طراحی های منحصر به فرد با استفاده از کاغذ دیواری
  2. تولید و پخش روتختی ویکتوریا دونفره در مشهد
  3. سیستم‌های گیاهی حاوی ترکیبات در لوبیا
  4. انواع سینی مسی جدید چکشی ساده طرحدار + بازار خرید مجمعه قدیمی زنجان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.