انواع شیرینی خانگی

از آب نبات سنگی و شیرینی آلمانی خانگی گرفته تا آب نبات های سفت دارچین و نعناع، ​​خوراکی های قدیمی حس نوستالژی دوران کودکی را برمی انگیزند. در بیشتر موارد، مواد اولیه ساده هستند: شکر، آب، طعم دهنده و رنگ خوراکی!

مانند کارامل، تافی نیز با حرارت دادن شکر تا زمانی که قهوه ای رنگ شود به دست می آید. اما برای درست کردن تافی، شکر و کره را برای مدت طولانی تری بپزید تا به قوام سفت تری برسد. ما عاشق کره تافی کلاسیک هستیم، این تافی انگلیسی سه چیپس و پوست تافی که با کراکر نمکی درست شده است.

لوازم آب نبات سازی
ابزار و مواد تشکیل دهنده شیرینی کاشانی که نیاز دارید به نوع آب نباتی که درست می کنید و روشی که استفاده می کنید بستگی دارد. در اینجا چند مورد از لوازمی که ممکن است مفید باشند آورده شده است.

اگر در مایکروویو آب نبات درست می کنید، از یک کاسه شیشه ای مخصوص مایکروویو استفاده کنید. همچنین به داشتن دماسنج شیرینی نارگیلی تبریز کمک می کند. اگر یکی ندارید، می توانید از روشی به نام تست آب سرد (که در زیر توضیح داده شده است) استفاده کنید تا میزان آماده بودن آب نبات خود را بسنجید.
هنگام درست کردن آب نبات روی اجاق گاز، یک قابلمه سنگین می خواهید که به اندازه کافی عمیق باشد تا مخلوط شکر بدون نزدیک شدن به بالای تابه حباب بزند.
قالب های آب نبات در اشکال مختلف، مانند گل یا ستاره، آب نبات خانگی شما را به سطح بالاتری می برد.
مواد لازم برای آب نبات خانگی
وقتی صحبت از درست کردن آب نبات می شود، باید تفاوت بین انواع شکلات و محصولات مرتبط را بدانید.

شکلات پخت: در حالی که انواع مختلفی از شکلات پخت وجود دارد، معمولاً در قالب فروخته می شود و به گونه ای طراحی شده است که سریع و نرم ذوب شود.
شیرینی خامه ای ایرانی: چیپس شکلات برای پخت عالی است اما همیشه برای آب نبات خانگی بهترین نیست. اگر دستور پخت آب نبات شما به آنها نیاز دارد، طبق آشپزخانه آزمایشی ما، در اینجا بهترین شکلات چیپسی برای خرید وجود دارد.

  • منابع:
  1. How to Make Candy: Your Ultimate Guide
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.