انواع عالی لابستر

آیا می دانستید که خرچنگ ها از نظر بیولوژیکی جاودانه هستند؟ اکثر گونه های جانوران و گیاهان دارای عمر از پیش تعیین شده هستند. از آنجایی که سلول‌های آن‌ها مکرراً تقسیم می‌شوند، در نهایت آسیب DNA و تلومرهای کوتاه شده (منطقه بافر در انتهای کروموزوم که از آسیب به بیت‌های تعبیر خواب سیب زرد مهم جلوگیری می‌کند) متحمل می‌شوند. در نهایت سلول ها نمی توانند تولید مثل کنند و حیوان یا گیاه می میرند. این اتفاق برای خرچنگ دریایی نمی افتد. سلول‌های آن‌ها می‌توانند به طور نامحدود تقسیم و تکثیر شوند، به این معنی که اگر تأثیرات خارجی مانند بیماری، شکارچیان یا ذائقه ذاتی آنها نبود، یک خرچنگ می‌توانست برای همیشه زنده بماند و رشد کند. اوه

بزرگ‌ترین خرچنگ‌هایی که تاکنون ثبت شده‌اند در محدوده 40 تا 50 پوندی بوده‌اند، اما در دنیای واقعی، احتمالاً خرچنگ‌هایی با وزن بین 1 تا 3 پوند، شاید تا 7 یا 8 پوند، اگر به متخصص مراجعه کنید، بیشتر است.

هرچه جوراب زنانه شیک بزرگتر باشد، احتمالاً به ازای هر پوند بیشتر پرداخت خواهید کرد، اما افزایش قیمت نشان دهنده افزایش کیفیت نیست.

به نظر می رسد برخی از مردم فکر می کنند که لابستر بزرگ نسبت به خرچنگ های کوچک سخت تر یا کم طعم تر هستند. من این را درست نمی بینم. با این حال، آنچه درست است این است که پختن یکنواخت آنها بسیار سخت تر است. در اکثر روش‌های پخت، زمانی که آنها را تا مرکز می‌پزید، قسمت بیرونی به طرز ناامیدکننده‌ای بیش از حد پخته می‌شود. خرچنگ های کوچکتر با این مشکل چندانی ندارند (اگرچه هنوز هم تا حدی مشکلی دارند – بعداً در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد).

من شومیز دامن کوچکتر را صرفاً به این دلیل می‌خرم که ارزان‌تر است، حمل آن آسان‌تر است و تأثیر کمتری بر سلامت جمعیت خرچنگ دارد. با بازدهی حدود 30 تا 40 درصد، باید برای هر نفر 1/2 پوند خرچنگ برنامه ریزی کنید و 6 تا 8 اونس گوشت واقعی به شما بدهد.

  • منابع:
  1. How To Buy A Lobster | The Food Lab
  • تبلیغات:
  1. تکنیک‌های تقویت داده‌ها در پارچه به چه صورت است
  2. پرتقال همچنین حاوی بیش از 3 گرم فیبر غذایی است
  3. کشور های آسیایی از میلگرد برای ساختن چه چیزی استفاده می کنند؟
  4. آخرین قیمت سیب بعد از برداشت ( آذر ۱۴۰۱)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.