با استفاده از سنگ یاقوت کبود استار از بیماری های قلبی در امان بمانید

این جواهر قرمز تیره مورد علاقه پادشاهان، هنرپیشه ها و اشراف بوده است. سنگ یاقوت تاریخی صدها سال را پنهان می کند که در آن به “ملکه جواهرات” تبدیل شد. خواص و معنایی که پیرامون این جواهر گرانبها را احاطه کرده است را به شما می گوییم:

برای فرهنگ‌های باستانی اروپایی و هندی، سنگ یاقوت کبود استار را “سنگ خورشید” می‌دانستند و بنابراین نماینده نیروی حیاتی، آتش درونی، عشق و اشتیاق بود.

از زمان های قدیم، یاقوت به عنوان یک سنگ محافظ در نظر گرفته می شد که همراه و کمک کننده شخصی بود که آن را حمل می کرد. اعتقاد بر این بود که رنگ بنفش مایل به قرمز آن بدبختی را دفع می کند و صاحبانش را از بدبختی محافظت می کند.

در سانسکریت، “یقوت” رتنراج است که به معنای “پادشاه سنگ های قیمتی” است. بنابراین ما ایده ای از اهمیت و ارزش این ماده معدنی برای هر کسی در گذشته دریافت می کنیم.

سنگ یاقوت کبود استار
خواص یاقوت را می توان بین خواص فیزیکی، شیمیایی و آنهایی که مربوط به معنویت و حالت عاطفی است، متمایز کرد.

از نظر خواص فیزیکی، یاقوت سرخ دارای سختی 9 درجه در مقیاس موس است و رنگ آن متفاوت است، مثلاً اگر مقدار بیشتری از آهن داشته باشد قهوه ای تر می شود.

یکی از با ارزش ترین خواص یاقوت، کاربردها و فضیلت های متعددی است که از آن منتشر می شود. اعتقاد بر این است که این سنگ ما را احیا می کند، جوان می کند و همچنین انگیزه و اشتیاق را به زندگی ما می آورد.

همچنین ما را فعال تر، سازنده تر، شجاع تر، تکانشگرتر و خودجوش تر می کند، بنابراین سنگی عالی برای همیشه همراه با خود است.

مانند تمام سنگ های قیمتی با ارزش، دنیای جواهرات تقلبی بسیار پیشرفته است و این امکان وجود دارد که وقتی یک یاقوت می خریم همه چیز اصیل نباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.