بیماری برای تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی خود را زخمی کرد

در مبلمان بیمارستانی، تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی و برانکاردها دو قطعه اساسی برای حمل و نقل و استراحت بیماران بستری هستند. بنابراین به دو نوع تقسیم می شود:

برانکارد: برای بردن بیمار برای انجام آزمایشات لازم استفاده می شود.
تخت: برای دراز کشیدن بیمار در طول مدت بستری استفاده می شود. تخت ها تنوع زیادی دارند، بنابراین استفاده از هر نوع تخت بستگی به آسیب شناسی بیمار دارد.
انواع تخت های بیمارستانی و نحوه مدیریت آنها را بشناسید.

تخت سفت و سخت: دارای یک تشک سفت و بدون اتصال است که می تواند متحرک یا بی حرکت باشد. این نوع تخت ها از آنجایی که قابل جابجایی نیستند، اجازه نمی دهند بیمار در موقعیت های خاصی قرار گیرد.

تخت مفصلی: بیشترین کاربرد را در بیمارستان ها دارد. تشک دارای چندین مفصل متحرک است که هر کدام برای هر ناحیه خاصی از بدن است. توانایی حرکت با میل لنگ یا سیستم الکتریکی.

تخت ارتوپدی، تروما یا جودت: این شامل یک شاسی فلزی به نام فریم بولکان و یک مثلث بالکان است که به راحتی جابجایی و حرکت بیمار را تسهیل می کند.

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی

تخت دایره ای یا Stryker: از دو قاب فلزی متصل به هم تشکیل شده است. توانایی حرکت در تمام جهات (عمودی، افقی و شیب دار).

انواع تخت مفصلی، اما این یکی اجازه می دهد تا زاویه جانبی. برای بیمارانی که به مدت طولانی در بیمارستان بستری هستند، معمولا در بخش ICU هستند استفاده می شود.

تخت شناور یا تخت کلینیترون: این شامل دو قاب با استفاده از هوای گرم است که بیمار را بالای تخت نگه می دارد و بنابراین از تماس با لوازم جانبی آن جلوگیری می کند. در سوختگی های بزرگ استفاده می شود.

تخت تست شکسته: بیمار سوژه باقی می ماند، اما به طور مداوم می چرخد ​​تا نقاط فشار توزیع شوند. برای جلوگیری از ظهور زخم های فشاری استفاده می شود.

گچ تخت: تخت مفصلی برقی که به بیمار اجازه می دهد از حالت خوابیده به پشت خوابیده به حالت نشسته بپیوندد.

ماشین جوجه کشی
شرایط زندگی مناسب برای نوزاد را تضمین می کند. متشکل از دیوارهای پلاستیکی شفاف با دهانه هایی برای دستکاری نوزاد از بیرون.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.