تفاوت انواع نمک با یکدیگر در چه چیزهایی است؟

روش سنتی فرانسوی برای خشک کردن نمک دو نوع نمک تولید می کند: sel gris یا نمک دریایی خاکستری و fleur de sel. نمک خاکستری دریا از اعماق حوضچه‌هایی که به نام اوایلیت شناخته می‌شوند، جمع‌آوری می‌شود و از طریق تماس با خاک رس خاکستری که کف حوضچه‌ها را پوشانده است، رنگ مشخص خود را به خود می‌گیرد.

بر خلاف سایر تولیدکنندگان نمک صورتی دریایی در جاهای دیگر، فرانسوی ها ترجیح می دهند نمک خود را به طور کامل خشک نکنند. در نتیجه، طبق کتاب Salted: A Manifesto on the World’s Essential Mineral, With Recipes، Mark Bitterman، نمک دریایی خاکستری فرانسوی دارای رطوبت حدود 13 درصد است که قوام تقریباً نرمی به آن می دهد. نمک دریای خاکستری به صورت تکه تکه می شود و آن را تبدیل به نمکی می کند که هم جذاب و هم کاربردی است، زیرا کریستال های نسبتاً پهن آن به راحتی روی سطوح پخش می شوند.

باید گفت نمونه گزارش عملکرد نشان دهنده مرغوبیت بالای این کالاها نیز می باشد.

(به معنای واقعی کلمه “گل نمک”) با استفاده از همان سیستم بندکشی ساحلی فرانسه تولید می شود، اما به جای اینکه از ته اویل ها بالا برود، از سطح آب برداشت می شود. در یک نقطه مشخص در طول فرآیند تبخیر، نمک به قدری غلیظ می شود که کریستال های کرکی تشکیل می دهد که روی آب شناور می شوند. پس از برداشت و خشک شدن آن کریستال ها، نمک خاکستری و مرطوب است، درست مانند سل گریس، اما کریستال های بزرگ تر ترد واضحی دارند.

نمایندگی آراد برندینگ مانند هر سایت دیگری است که از اقیانوس برداشت می شود، اما آخرین دور خشک شدن در بسترهای حفر شده در گدازه کامل می شود. گدازه می تواند به رنگ قرمز آجری تا سیاه باشد، بنابراین شما هم «نمک قرمز هاوایی» و هم «نمک سیاه هاوایی» را در بازار خواهید دید. این نمک را می توان نمک “آتشفشانی” یا “رس” نیز نامید.

افزودن زغال چوب می تواند نمک را سیاه رنگ کند آن به نحوی که یادآور نمک خشک شده در بسترهای گدازه سیاه باشد، بنابراین مقدار زیادی نمک سیاه ارزان قیمت نمک دریایی معمولی قدیمی با زغال فعال اضافه شده است. گاهی اوقات “نمک سیاه” قهوه ای تیره و سیاه به نظر می رسد زیرا ادویه های دیگر به نمک اضافه شده یا پخته شده اند تا رنگ آن تیره تر شود.

با نمونه نامه استعلام قیمت از شرکت شما قادر هستید تا تمامی قیمتهای محصولات را در بر داشته باشید.

  • منابع:
  1. A Guide to Salt, the World’s Most Popular Food
  • تبلیغات:
  1. کسب اطلاعات مفید درمورد روغن حیوانی
  2. محصول غذایی مراقبتی به نام رب انار
  3. خرید انواع آلبالو تازه و منجمد
  4. لباس مجلسی معمولی دوره روکوکو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.