زغال کبابی با بهترین کیفیت

درزهای زغال خود سوز کبابی در هر قاره وجود دارد. بزرگترین ذخایر زغال سنگ در ایالات متحده، روسیه، چین، استرالیا و هند است.

در ایالات متحده، زغال سنگ در 25 ایالت و سه منطقه اصلی استخراج می شود. در منطقه زغال سنگ غربی، وایومینگ بزرگترین تولید کننده است – حدود 40 درصد از زغال سنگ استخراج شده در کشور در این ایالت استخراج می شود. بیش از یک سوم زغال سنگ این کشور از ناحیه زغال سنگ آپالاچی که شامل ویرجینیای غربی، ویرجینیا، تنسی و کنتاکی است، تامین می شود. زغال سنگ استخراج شده از تگزاس در منطقه زغال سنگ داخلی عمدتاً بازارهای محلی را تامین می کند.

انواع زغال سنگ

زغال کبابی درجه یک با سنگ های معدنی که از مواد معدنی ساخته شده اند بسیار متفاوت است. زغال سنگ از مواد شکننده گیاهی ساخته شده است و قبل از تبدیل شدن به ماده سیاه و براق آشنا که به عنوان سوخت سوزانده می شود، دستخوش تغییرات زیادی می شود.

زغال کبابی اعلا در طول میلیون ها سال مراحل مختلف کربنی شدن را طی می کند و در تمام مراحل توسعه در نقاط مختلف جهان یافت می شود.

زغال سنگ بر اساس میزان تغییر آن در طول زمان رتبه بندی می شود. قانون هیلت بیان می کند که هرچه درز زغال سنگ عمیق تر باشد، رتبه آن بالاتر است. در اعماق بیشتر، این ماده با دما و فشار بیشتری مواجه می شود و بقایای گیاهی بیشتری به کربن تبدیل می شود.

ذغال سنگ نارس زغال سنگ نیست، اما در نهایت می تواند در شرایط مناسب به زغال سنگ تبدیل شود. ذغال سنگ نارس تجمعی از پوشش گیاهی تا حدی پوسیده است که مقدار کمی کربنیزاسیون را پشت سر گذاشته است.

با این حال، زغال کبابی خودسوز نارس هنوز هم بخشی از “خانواده” زغال سنگ در نظر گرفته می شود، زیرا حاوی انرژی است که گیاهان اصلی آن وجود داشت. همچنین حاوی مقادیر زیادی مواد فرار و گازهایی مانند متان و جیوه است که هنگام سوختن برای محیط زیست خطرناک هستند.

  • منابع:
  1. Coal is a nonrenewable fossil fuel that is combusted and used to generate electricity
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.