زنی برای نخریدن ساعت ست الگانس بند استیل شوهر خود را به قتل رسانید

ساعت ست الگانس بند استیل در سرتاسر جهان به خصوص در بین زوج های جوان بسیار محبوب هستند. حتی اگر فردی از غواصی در اعماق دریا دور باشد، مهم نیست، بسیاری از مردم چنین مدل هایی را به دلیل ظاهر شجاعانه خود دوست دارند.

الزامات ساعت های غواصی بر اساس استاندارد بین المللی ISO 6425 تنظیم شده است و یکی از شرایط ضروری این است که باید ساعتی با قاب چرخان باشد.

و نه فقط با یک چرخش: یک قاب چرخان با اعداد فقط باید در یک جهت بچرخد، یعنی در خلاف جهت عقربه‌های ساعت. چرا اینطور است؟ بیایید آن را بفهمیم.
شما باید غواصی کنید و مدتی را زیر آب بگذرانید تا زمانی که ذخیره مخلوط تنفس اجازه می دهد (البته با مقدار کافی از آن).

و بنابراین، قبل از شروع شیرجه، قاب را که با مقیاس 60 دقیقه دیجیتالی شده است، می چرخانید، به طوری که در آنجا، در ورطه، با نگاه کردن به ساعت، می توانید به وضوح ببینید که چگونه عقربه دقیقه شمار به علامت “صفر” نزدیک شده است.

ساعت ست الگانس بند استیل

قاب (همچنین علامت “12” است، و همچنین، به عنوان یک قاعده، با یک نشانگر خاص به شکل یک مثلث درخشان تکمیل می شود؛ به هر حال، استاندارد ISO 6425 فوق الذکر ساعت های غواصی را موظف می کند که دارای یک خوب باشند. روشنایی شماره گیری).

با فهمیدن این موضوع، و اینکه چرا چرخش قاب در جهت مخالف در جهت عقربه های ساعت مسدود شده است، نیز به راحتی قابل درک است: برای اینکه به طور تصادفی آن را به آنجا نچرخانید و در نتیجه در تخمین زمان باقی مانده اشتباه نکنید.

زیر آب در اختیار شماست از این گذشته ، این اشتباه می تواند کشنده باشد.

ما به یک روش نسبتاً خاص دیگر برای استفاده از قاب ساعت اشاره می کنیم. این تعریف نقاط اصلی است. به دلایلی، قطب نما با خود ندارید، اما مهم است یا فقط می خواهید بدانید شمال کجاست و بر این اساس، هر چیز دیگری.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.