ساعت پسرانه اسکمی ساخته شده با چوب می تواند دمای بدن را کنترل کند

در این نجات، امکان بررسی مزایای ساعت پسرانه اسکمی در مقایسه با ساعت هوشمند فراهم شده است. چون بله وجود دارد. و می توانند برای عملکرد و توسعه روال ما تعیین کننده باشند.

اگر نه، فقط از کورت کلاوس بپرسید که نیم قرن به عنوان رئیس بخش توسعه و نوآوری شرکت سوئیسی IWC کار می کند و مسئول برخی از بزرگترین دستاوردها و نقاط عطف این برند در سال های اخیر است.

در میان آنها، مدل تقویم دائمی داوینچی، یک “تفسیر مجدد معاصر” از آنچه همین مدل در سال 1985 بود، سالی که عرضه شد.

این ادای احترام IWC به ساعت آنالوگ “یک ساعت هوشمند” نامیده می شود.

و نیمی که در آن کلاوس خود به فروشگاهی متعلق به شرکتی معروف به ساعت‌های هوشمند با تکنولوژی بالا دسترسی پیدا می‌کند.

ساعت پسرانه اسکمی

از طریق سؤالات مختلف در مورد عملکرد آن، ما را وادار می‌کند تا در کمدی فکر کنیم. کلید، در مورد اینکه چگونه ساعت‌های سنتی را به دلیل تکنولوژی دست کم می‌گیریم.

کلاوس با داشتن یک ساعت هوشمند پیشرفته از کارمند جوان می پرسد: “این ساعت با باتری کار می کند، درست است؟” منشی، خوب و همچنین ساده لوح، آن را با کلمات بسیار کم برای او توضیح می دهد؟

تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر شب آن را به پایه شارژ وصل کنید. باید مطمئن شوید که به درستی به USB وصل شده است تا ساعت شما صبح روز بعد آماده استفاده باشد… برای حدود 12 ساعت”.

و اگر ما در سفر هستیم، البته، تا حدودی با تردید، ساعت ساز نمادین می پرسد؟ “خیلی آسان است، فقط فراموش نکنید که همیشه آداپتور، کابل شارژ و USB را همراه خود داشته باشید.

اولین مزیت ساعت‌های آنالوگ: باتری‌هایی که آنها را روشن می‌کنند، مدت زمانی فراتر از 12 ساعت و حتی 12 ماه دارند، بنابراین آنها ما را به بردگی نمی‌کشند تا عملکرد اصلی خود را انجام دهیم: زمان را بگویید.

مزیت دوم ساعت های آنالوگ: عملکرد آنها به به روز رسانی ها بستگی ندارد (و نه باید وقت خود را در انتظار تکمیل آنها تلف کنیم).

این ساعت [هوشمند] باید هر دو تا سه هفته یکبار به‌روزرسانی شود، اما با این مدل بسیار ساده است: ساعت را روی نقطه شارژ قرار می‌دهید، آن را با نمایه شخصی خود همگام‌سازی می‌کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.