سفارش شاتون پژو 405 برای ماشین مسابقه توسط راننده مشهور

شاتون پژو 405 قدرت موتعور ماشین را ایجاد می کند.

انواع مختلفی از شاتون وجود دارد، اما انواع اصلی در موتورهای خودرو سه نوع است:

پایه های I-beam: این شاتون ها نام خود را از شباهت آنها به بزرگ I گرفته اند و رایج ترین نوع شاتون هستند. آنها میله های اتصال ارزان و بسیار مقاوم هستند، اما سنگین تر از دیگران هستند.

میله های اتصال پرتو H: به این دلیل که سطح مقطع آنها شبیه H است، برای موتورهایی طراحی شده اند که در دورهای پایین اسب بخار زیادی دارند. آنها برای تحمل فشار فشرده سازی بهینه هستند.

میله های اتصال پرتو ایکس: این نوع شاتون ها از آخرین نسل بوده و به نوعی ترکیبی بین تیر I و H می باشد و نسبت به قبلی ها ویژگی های بهتری دارد. مقاومت زیادی در برابر ترک دارد و استحکام بالایی دارد.

شاتون پژو 405

اینها به خصوص برای موتورهای مسابقه طراحی شده اند.

خرابی های احتمالی و آسیب معمولی به شاتون خودرو به صورت زیر است:
شاتون ها یکی از قطعاتی هستند که بیشترین کار را در یک موتور دارند.

خرابی‌های آن زیاد نیستند، اما می‌توانند در مسابقات یا برنامه‌هایی که به عملکرد بالاتری نیاز دارند رخ دهند. میله های اتصال اگر تحت فشار زیاد قرار گیرند می توانند شکسته شوند، که معمولاً در مسابقات اگزوز و در طول مسابقات قدرت اتفاق می افتد.

هنگامی که یک شاتون ضعیف است، تحمل فشاری که در طی احتراق ایجاد می شود برای آن بسیار دشوار است. این می تواند باعث خم شدن یا شکستن آنها در هنگام افزایش استرس شود.

خطر پنهانی که در کمین خودروی توربوی شما در پمپ بنزین است. این برندی است که قانون خود را در بین 10 خودرویی که بدون مشکل از 400000 کیلومتر فراتر می روند، اعمال می کند.

فروش قطعات مستعمل، راه نجاتی که برندهای خودرو به آن چسبیده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.