سنگ قیمتی برای درمان انواع بیماریها

خوشه ها و ژئودها: سنگ سیاه طلا دار، به ویژه انواع کوارتز مانند سیترین یا آمتیست، در خوشه های درخشان ارائه می شوند. علاوه بر زیبا بودن، بسیاری بر این باورند که خوشه های سنگ های قیمتی دارای اثرات آرام بخش و تصفیه کنندگی قوی بر روی اتاقی هستند که در آن نگهداری می شوند.
نقاط یا برج ها: اگر تا به حال به مغازه کریستال فروشی رفته اید، مطمئناً برج های براقی از سنگ های قیمتی نیمه قیمتی را دیده اید. کسانی که از کریستال ها برای شفا استفاده می کنند معتقدند که این شکل گرز نوک تیز برای انتقال انرژی عالی است.

برش ها: سنگ سفید قیمتی که دارای مقاطع و نقش های مرمری زیبایی مانند عقیق، اغلب به صورت برش های صیقلی فروخته می شوند. این اجازه می دهد تا زیبایی درونی سنگ به طور کامل نمایش داده شود.
خام یا خشن: برخی ترجیح می دهند سنگ های قیمتی خود را به صورت خام به عنوان تکه های سنگ دست نخورده خریداری کنند که بدون صیقل یا برش از زمین بیرون می آیند.

تاجر سنگ قیمتی اعتقاد دارد که وقتی سنگ ها در حالت طبیعی خود هستند، می توانید در سطح عمیق تری به انرژی آنها متصل شوید.
جلا یا برش: هنگام نمایش شفافیت و درخشندگی یک سنگ قیمتی، معمولاً به وجه هایی بریده می شوند که به آنها اجازه می دهد نور را شکسته و عمق رنگ را به نمایش بگذارند. این محبوب ترین شکل برای سنگ های قیمتی است که برای جواهرات خوب استفاده می شود.

سنگ های قیمتی بر اساس رنگ
در حالی که خرید سنگ قیمتی با یک رنگ خاص به خوبی صورت می گیرد، اکثر سنگ های قیمتی در واقع رنگ های مختلفی دارند. به عنوان مثال، الماس در هر رنگی در رنگین کمان موجود است و یاقوت کبود در هر رنگی به جز قرمز موجود است. تورمالین یکی از متنوع ترین جواهرات رنگی است و حتی اغلب با چندین نوار رنگ در یک سنگ یافت می شود.

  • منابع:
  1. 24 Gemstone Meanings: The Surprising Symbolism Of Your Jewels
  • تبلیغات:
  1. بازار خرید دستگاه cnc رومیزی طلا با بهترین قیمت
  2. شرکت پخش مانتو شلوار ورزشی ست
  3. تولید کننده پارچه لگ چرم ساده کیلویی
  4. زرشک قرمز کرمانشاه تهران مشهد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.