شیره انگور سولار بخورید تا از دیابت نوع 2 در امان بمانید

اجزای شیره انگور سولار تاثیر مفیدی بر اندام ها و سیستم ها دارد: دستگاه گوارش چربی ها و مواد سمی را جذب می کند، آن ها را به بیرون دفع می کند، لیپولیز را تسریع می کند، به رفع یبوست کمک می کند، هضم را بهبود می بخشد و متابولیسم را تنظیم می کند.

سیستم عصبی … ویتامین های گروه B تاثیر مثبتی بر فعالیت مغز، بهبود حافظه و تمرکز، تحریک فرآیندهای فکری، کاهش حساسیت به محرک های خارجی، کاهش تظاهرات استرس و عادی سازی خواب شبانه دارند.

سیستم قلبی عروقی. شیره انگور اثرات مضر رادیکال های آزاد بر سلول ها و بافت ها را خنثی می کند، سطح کلسترول بد و گلوکز خون را کاهش می دهد، استحکام و خاصیت ارتجاعی دیواره رگ ها را افزایش می دهد، خون و جریان لنفاوی را فعال می کند.

تغذیه ماهیچه های قلب را بهبود می بخشد و آن را حفظ می کند. عملکرد. سیستم ادراری. شیره انگور با داشتن خواص کلرتیک و ادرارآور، مایعات اضافی را به آرامی از بدن خارج می کند، پف کردگی را خنثی می کند.

شیره انگور سولار

خروج صفرا را فعال می کند و از تشکیل سنگ در کیسه صفرا جلوگیری می کند. سیستم اسکلتی عضلانی این نوشیدنی غلظت اسید اوریک را در مفاصل کاهش می دهد، تغییرات دژنراتیو غضروف را مهار می کند، تولید کلاژن را تحریک می کند.

از پوکی استخوان جلوگیری می کند، معدنی سازی کافی استخوان را فراهم می کند، دارای خواص ضد التهابی و ضد درد در پوکی استخوان، آرتریت و آرتروز است.

شیره انگور یک مکمل ویتامین عالی است، به خصوص در پاییز و زمستان. اجزای فعال این ترکیب باعث تحریک سیستم ایمنی، محافظت در برابر عفونت ها و افزایش مقاومت بدن در برابر ویروس ها و باکتری ها می شود.

شیره انگور بدن را با شرایط استرس زا سازگار می کند. واکنش های التهابی را کاهش می دهد؛ عملکرد سد روده را بهبود می بخشد. فرآیندهای اکسیداتیو را مهار می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.