مردی با روفرشی 12 متری ضد آب همسر خود را شگفت زده کرد

در این مطلب هر آنچه که در رابطه با فرش و روفرشی 12 متری ضد آب، انواع، طرح و جنس آن ها و مهم ترین نکات قبل از انتخاب فرش و حصیر منزل است را برای شما آورده ایم.

روفرشی ها و کف پوش ها از جمله مهم ترین نکات زیبایی شناختی و اولیه دکوری هستند که در هنگام مبلمان آپارتمان به آن اهمیت می دهیم و انواع، طرح ها و رنگ های زیادی از آن ها موجود است و متریال های ساخته شده از آن ها برخلاف گذشته بسیار متفاوت بوده است.

بعد از انتخاب رنگ ها و تکه های مبلمان، نوبت به وسایل و موکت های کف می رسد که برخی آن را یکی از دکوراسیون های اصلی خانه می دانند و برخی دیگر آن را تزئینی فرعی می دانند، به خصوص اگر کف خانه باشد. از نوع مجلل مانند پارکت.

در اینجا مهم ترین انواع موکت و کفپوش ها آورده شده است:

روفرشی 12 متری ضد آبل

فرش و روفرشی قدیمی ترین و معروف ترین انواع منسوجات هستند که به کف پوش معروف هستند و در اینجا به مهم ترین نکات در مورد آنها، مزایا و معایب آنها اشاره می کنیم:

روفرشی از الیاف مصنوعی تولید می شود. نوعی مبلمان است که طرح آن تمام کف را می پوشاند. بنابراین، قبل از خرید، باید از اندازه گیری صحیح کف اتاق اطمینان حاصل کنید.

روفرشی های دستباف یکی از پرطرفدارترین انواع کف پوش ها به ویژه در خاورمیانه است که با استفاده از ماشین های دستی بافته می شود و در مواد آن از پشم و پنبه استفاده می شود.

روفرشی است که از نخ های ابریشم بافته می شود و یکی از با ارزش ترین روفرشی های شناخته شده به حساب می آید.

تزیینات و کتیبه هایی با ماهیت شرقی و اسلامی بر روی آن به کار رفته است که جلوه ای ارزشمند و شگفت انگیز به آن بخشیده است.

روفرشی در ایران تولید می شود و در دو نوع روفرشی قم و فرش اصفهان موجود است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.