مردی با ساعت هوشمند a11 از دختر مورد علاقه ی خود جواب مثبت گرفت

در آینده، آمارهای دقیق را می توان در اپلیکیشن موبایلی که ساعت هوشمند با آن تعامل دارد، تجزیه و تحلیل کرد.

ساعت هوشمند a11 علاوه بر ضبط آهنگ‌ها، در حین تمرین به شما روحیه می‌دهند، وظیفه و رسیدن به هدف را به شما یادآوری می‌کنند و به طور کلی به عنوان یک مربی و انگیزه شخصی کار می‌کنند.

ساعت کاملاً بی طرف است، بر خلاف یک فرد زنده: اگر آنها کار را انجام دادند، آن را به پایان رساندند، اگر نه، پس انجام ندادند.

همانطور که هزینه خرید گوشی های هوشمند مجهز به NFC پرداخت می شود، این کار با ساعت هوشمند نیز انجام می شود.

اگر ساعت از Apple، Google یا Samsung Pay پشتیبانی می کند، می توانید بدون اینکه گوشی هوشمند خود را از جیب خود بیرون بیاورید از آن استفاده کنید.

راحت است که ساعت همیشه در دست شما باشد، آن را در کیف خود یا در ماشین فراموش نخواهید کرد. به طور کلی، مکانیسم پرداخت هیچ تفاوتی با پرداخت با گوشی هوشمند ندارد.

ساعت هوشمند a11

اگرچه آوردن ساعت به خواننده ممکن است راحت‌تر از گرفتن یک تلفن هوشمند از جایی با دستان شلوغ باشد.

هنگام همگام سازی با گوشی هوشمند به راحتی اعلان ها را دریافت کنید.
یکی دیگر از عملکردهای مفید ساعت های هوشمند که تقریباً همه از آن استفاده می کنند، دریافت اعلان از تلفن هوشمند در مورد تماس ها، اس ام اس ها و پیام ها در پیام رسان های فوری و همچنین انتقال پیش بینی آب و هوا و نوسانات نرخ ارز و سهام است.

این عملکرد به ویژه در مواقعی که امکان استفاده کامل از گوشی هوشمند وجود ندارد یا باید آن را در حالت بی صدا قرار دهید بسیار مهم است.

مثلاً در یک جلسه یا در یک سخنرانی. دریافت اعلان‌ها در ساعت هوشمند قطعاً هنگام رانندگی با ماشین مفید است، زیرا نگاهی به مچ دست کمتر باعث حواس‌پرتی از جاده می‌شود و دست‌ها درگیر کنترل رانندگی هستند و نه با گوشی هوشمند.

یکی دیگر از ویژگی های مفید ساعت های هوشمند، کنترل از راه دور است. ساده ترین کار این است که پخش کننده را در گوشی هوشمند خود کنترل کنید.

برای تغییر مسیر، نیازی به بیرون آوردن یک ابزار بزرگ از جیب خود ندارید همه چیز را می توان از مچ دست خود با یک ساعت هوشمند انجام داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.