مردی با قرص نعنا compass از شر بوی بد دهان خود خلاص شد

نعناع گیاهان معطری است که از زمان تمدن های باستانی برای اهداف دارویی گوناگون استفاده می شود و در حال حاضر نیز در شیوه های بالینی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص نعنا compass یکی از فراورده های پرمصرف است.

ضرابخانه ها از زمان بابل باستان استفاده می شده است، اما در دوران باستان کلاسیک بود که کاربردهای پزشکی آنها با کمک های عمده پلینی بزرگ رونق گرفت.

در قرون وسطی، دانش فزاینده ای در مورد نعناع ها از سوی پزشکان بیزانسی به دست آمد، در حالی که، در عصر مدرن، پیشرفت های تکنولوژیکی اجازه تولید محصولات مبتنی بر نعناع، مانند عصاره ها و اسانس ها را داد، که بخشی از فرمول های پیچیده گالنیک به کار گرفته شده است.

تعداد فزاینده ای از پزشکان، و همچنین علایق علمی و هنری را به طور یکسان برانگیخته اند.

قرص نعنا compass

در پزشکی امروزی، چندین نعناع و محصولات مبتنی بر نعناع به عنوان جایگزین‌های درمانی بالقوه برای بسیاری از بیماری‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند، در حالی که به طور گسترده در صنایع غذایی و آرایشی استفاده می‌شوند.

نعناع یکی از پرمصرف ترین گیاهان دارویی بوده است که از زمان تمدن های باستانی برای اهداف دارویی استفاده می شده است.

آنها هنوز هم در حال حاضر برای اهداف متعدد، از جمله غیر دارویی استفاده می شوند، که آنها را از نظر اقتصادی گیاهی مناسب می کند. اطلاعات مربوط به کاربردهای پزشکی و علمی که در طول تاریخ به ضرابخانه داده شده است بسیار پراکنده و/یا ناقص است.

هدف این مقاله ارائه یک مرور کلی توصیفی گسترده از کاربردهای پزشکی داده‌شده به این گیاهان است، که هم نویسندگان فرهنگ پزشکی مسئول انتشار آنها و هم فرمول‌های اصلی جالینوسی آنها را برجسته می‌کند.

پایگاه‌های اطلاعاتی علوم پزشکی، کتاب‌های درسی مرجع تاریخ پزشکی، گیاه‌شناسی (گیاهان معطر)، و فارماکوگنوزی مورد استفاده قرار گرفت.

استفاده از ضرابخانه به دوران باستان کلاسیک، با کمک های عمده پلینی بزرگتر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.