مردی با چرم آذین توانست مشکلات پوستی خود را درمان کند

چرم آذین  بهترین دستکش های لباس یا دستکش های موتورسواری محافظ و مقاوم در برابر سایش را می سازد. چرم انعطاف پذیرترین کاپشن ها یا محکم ترین چکمه های پیاده روی را می سازد.

چرم راحتی طبیعی دارد. چرم قابلیت تنفس دارد که به راحتی اجازه می دهد دمای بدن تنظیم شود، به طور طبیعی رطوبت را جذب کرده و از پوست دور نگه می دارد تا زمانی که بتواند به بیرون تبخیر شود.

همچنین برای پوشنده قالب می‌شود چه دستکش، کفش، ژاکت چرمی یا کیف پولی که سال‌ها در جیب پشتی حمل می‌شود، چرم برای راحتی و تناسب بسیار با پوشنده‌اش مطابقت دارد.

چرم آذین
چرم به طور طبیعی زیباست. چرم دارای زیبایی طبیعی است که برخلاف بسیاری از مواد با افزایش سن بهبود می یابد.

اگرچه هر پوست یا پوستی متفاوت است، اما سازندگان چرم تلاش می‌کنند تا بهترین ویژگی‌های آن را نشان دهند، چه ظاهری کاملاً آنیلین باشد یا ظاهری «برهنه» در صورتی که به طرز ماهرانه‌ای برای ترکیب دوام و مراقبت آسان ساخته شده باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف چرم، برگه اطلاعات ما، اصطلاحات چرم را بررسی کنید
چرم از دیرباز جزء کالاهای لوکس بوده است، از کیف های دستی تا کفش و لباس.

دارای کیفیت لمس و پوشیدن متمایز است که قابل تکرار نیست و به همین دلیل اغلب با فناوری لبه سخت ترکیب می شود تا حسی مجلل و شخصی تر را به کالایی که در غیر این صورت ناشناس است، ارائه دهد.

مانند تمام مواد طبیعی، تجربه کاربری را ایجاد می کند که احساسی تر و کمتر کاربردی است.

این سیستم به تنهایی سازگاری با محیط های مختلف را فراهم می کند. مردم لباس می پوشند، در خانه ها زندگی می کنند و سیستم های گرمایش و سرمایش فعال دارند تا زیستگاه خود را فراتر از محدودیت های فیزیولوژیکی اولیه گسترش دهند.

لباس یک رابط مهم بین انسان و محیط است. راحتی لباس توسط خواص مختلفی تعیین می شود که بر شرایط حرارتی پوست تأثیر می گذارد. دمای پوست و احساسات لامسه (مانند لباس مرطوب چسبناک) سیگنال های اصلی هستند که به مغز تغذیه می شوند و منجر به احساس راحتی یا ناراحتی کلی می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.