مردی با کیسه زباله رولی سبحان دوست خود را خفه کرد

اثرات زیست محیطی کیسه های پلاستیکی بسیار زیاد است اما کیسه زباله رولی سبحان اثرات مخرب کمتری داربد.
مطمئناً می‌دانید که پلاستیک زمین را آلوده می‌کند، زیرا در هر قسمتی از آن انباشته می‌شود و زمان زیادی طول می‌کشد تا شروع به تجزیه شدن کند، حتی برخی از مواد پلاستیکی می‌توانند برای قرن‌ها تقریبا دست نخورده باقی بمانند.

همچنین، برخی چیزها مانند کیسه های پلاستیکی به طور مستقیم به گیاهان و جانوران آسیب می رساند. به عنوان مثال، آلودگی آب توسط کیسه های پلاستیکی باعث مرگ هزاران ماهی و جانوران دیگر مانند سینه داران، لاک پشت ها و پرندگان می شود.

در مرحله بعد، در EcologíaVerde به شما خواهیم گفت که چرا تأثیر زیست محیطی کیسه های پلاستیکی بسیار زیاد است و چه راه حل هایی می توانیم اجرا کنیم.

کیسه های پلاستیکی مقادیر زیادی انرژی برای تولید خود مصرف می کنند، آنها از موادی تشکیل شده اند که از نفت به دست می آیند، که تجزیه آن می تواند بیش از نیم قرن طول بکشد.

کیسه زباله رولی سبحان

همچنین، کیسه های چاپ شده روی صفحه ممکن است حاوی بقایای فلزات سمی باشند.

اکثریت قریب به اتفاق بدون کنترل دور ریخته می شوند و هم شهرها و هم اکوسیستم های طبیعی را آلوده می کنند.

در دریا، ضربه آن می تواند برای حیواناتی مانند لاک پشت، نهنگ یا دلفین کشنده باشد که پس از بلعیدن یا گرفتار شدن در آنها می میرند. با همه اینها و بیشتر، تأثیر زیست محیطی کیسه های پلاستیکی بسیار بدتر از آن چیزی است که در ابتدا به نظر می رسد.

تاثیر زیست محیطی کیسه های پلاستیکی بسیار زیاد است. چرا کیسه های پلاستیکی محیط زیست را آلوده می کنند

ایالات متحده و اتحادیه اروپا 80 درصد از تولید جهانی را مصرف می کنند، اگرچه تعمیم آن در کشورهای در حال توسعه مشکل را تشدید می کند.

در اسپانیا، هر شهروند به طور متوسط ​​سالانه 238 کیسه پلاستیکی مصرف می کند: بیش از 97000 تن، طبق گفته Cicloplast، که تولیدکنندگان و توزیع کنندگان کیسه ها را گرد هم می آورد که به زحمت 10 درصد آن بازیافت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.