پاره شدن شیلنگ هیدرولیک تراکتور موجب مرگ راننده تراکتور شد

شیلنگ هیدرولیک تراکتور لوله های انعطاف پذیری هستند که برای انتقال مایعات از یک مکان به مکان دیگر ساخته شده اند. اینها معمولاً بسته به فشار مورد نیاز دارای مش های فلزی بافته شده از یک تا چهار هستند.

آنها اساساً لاستیک های مصنوعی با فشار بالا هستند که می توانند با تفلون تقویت شده یا با موادی با طبیعت گرمانرم ساخته شوند.

شیلنگ های هیدرولیک بر اساس استانداردهای ایمنی طراحی و ساخته می شوند و الزامات خاصی را برآورده می کنند:

ایمنی
انعطاف پذیری
کارایی
تحمل
ماندگاری
کاربردهایی که این شیلنگ ها دارند متنوع است و بستگی زیادی به هدف استفاده دارد. برخی از اینها عبارتند از: راندن سیالات هیدرولیک، انتقال هیدرواستاتیک با فشار بالا، ماشین آلات خاکبرداری، ماشین آلات معدن، جت آب با فشار بالا و غیره.

تشخیص اینکه چه نوع شلنگی برای پوشش نیاز یا مشکل ضروری است، بسیار مهم است که عملکرد بهینه و مؤثری را به شما ارائه می دهد. 4 نوع یا دسته شیلنگ هیدرولیک وجود دارد. در زیر به جزئیات هر یک می پردازیم:

شیلنگ هیدرولیک تراکتور

شیلنگ های هیدرولیک کم فشار:
اینها برای استفاده در کاربردهای مختلف با فشار کاری کمتر از 300 PSI (پوند بر اینچ) طراحی شده اند. معمولاً برای عبور سیالات سوخت، روغن روان کننده با دمای بالا، هوا، آب و ضد یخ استفاده می شود.

شیلنگ های هیدرولیک فشار متوسط:
طراحی و ساخت آن بر اساس یک نوار فولادی با روکش نازک و انعطاف پذیر است که مسیریابی مجموعه ها در تجهیزات را تسهیل می کند. معمولاً برای حمل و نقل روغن های معدنی و هیدرولیک و امولسیون های آب و روغن استفاده می شود.

آنها بسیار انعطاف پذیر هستند و در صنعت در ماشین آلات سنگین وجود دارند: تراکتور، کامیون، فرمان هیدرولیک و سیلندرهای هیدرولیک برای تجهیزات بالابر.

شیلنگ های فشار قوی:
آنها به عنوان شیلنگ های دو سیم شناخته می شوند زیرا به طور کلی با دو بافته سیم فولادی با کشش بالا تقویت می شوند. برای کاربردهایی که نیاز به فشار کاری بالا دارند، به عنوان مثال در تجهیزات خارج از بزرگراه، ماشین‌های شستشوی فشار. آنها در تجهیزات متوسط ​​و بزرگ، با محدوده فشار از 1825 تا 6000 psi (پوند بر اینچ) استفاده می شوند.

شیلنگ های فشار شدید:
آنها برای تجهیزات ساختمانی و ماشین آلات سنگین که در آن ضربه های زیاد یا افزایش ناگهانی فشار اتفاق می افتد مورد نیاز هستند. آنها قوی ترین هستند و می توانند با 5000 یا 6000 psi (پوند بر اینچ) کار کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.