کلاه گیس چسبی موجب کچلی یک ناحیه از سر یک زن شد

به جای رنگ کردن موهای طبیعی خود، می توانید از کلاه گیس چسبی استفاده کنید تا به راحتی مدل مو و رنگ مو خود را متناسب با هر موقعیتی تغییر دهید.
به هر حال، این می تواند موهای اصلی شما را از سفید شدن و مواد شیمیایی خشن نجات دهد.

قیمت پایین تر و عمر طولانی تر: اگر کلاه گیس را به درستی نگهداری کنید، برای مدت طولانی دوام خواهید داشت. به عبارت دیگر، برای تغییر یک مورد جدید، پول زیادی برای شما صرفه جویی می شود.
از موهای طبیعی خود محافظت کنید: کلاه گیس نه تنها تارهای آسیب دیده را کاملاً می پوشاند و موهایی عالی به شما می دهد، بلکه به تارهای آسیب دیده نیز زمان می دهد تا بهبود یابند.
در حالی که تارهای شما زیر کلاه گیس هستند، از بیرون در معرض هیچ چیز قرار نمی گیرند. مانند عوامل خارجی که در ابتدا می توانستند به مو آسیب برسانند. به عنوان مثال، آفتاب فعال، محصولات بی کیفیت و ابزار داغ.

کلاه گیس چسبی

معایب کلاه گیس:
باید هر روز آنها را بپوشید و درآورید. دوش گرفتن یا خوابیدن با کلاه گیس گزینه خوبی نیست.
حرکت آنها از سایت در شرایط بسیار نامطلوب کاملاً غیرممکن نیست. بنابراین آنها به اندازه اکستنشن ایمن نیستند زیرا به موهای خود شما دوخته نمی شوند.
اکثر مردم از بافت یا اکستنشن مو استفاده می کنند تا تغییری دائمی در مدل موی خود ایجاد کنند، زیرا برداشتن هر روز به راحتی کلاه گیس نیست.

در هر صورت توصیه می کنیم همیشه از بهترین اکستنشن مو استفاده کنید. مدل موی مختلف: فوراً مدل خود را تغییر دهید، بدون اینکه موهای خود را کوتاه کنید یا آنها را بلند کنید.
آنها ایمن تر هستند، زیرا به تک تک رشته های موهای شما متصل می شوند.
طبیعی تر از کلاه گیس های مصنوعی: زیرا با موهای طبیعی موجود شما کار می کنند. آنها فقط حجم و طول اضافی اضافه می کنند.
علت ریزش مو: استفاده نادرست (مانند بافتن خیلی سفت مو) می تواند باعث ریزش مو شود. آنها گران هستند زیرا قرار دادن و نگهداری روزانه آنها می تواند پرهزینه باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.