کیوی ضد چربی منجر به کاهش وزن شدید یک زن در یک روز شد

کیوی گیاهی است از تیره اکتینیدیا که درختی بزرگ درخت مانند است.

میوه های کیوی بیضی شکل، بلوغ با کرک های مایل به قهوه ای با هسته سبز کم رنگ یا زرد هستند. در داخل میوه تعداد زیادی دانه سیاه کوچک و زیبا وجود دارد.

کیوی ضد چربی شاید جوانترین میوه شناخته شده باشد. گونه های کشت شده آن حدود 100 سال پیش ظاهر شد.

تاریخچه ظهور کیوی از زمانی آغاز شد که A. Alison نیوزیلندی دانه های “هلو میمون” را که از چین آورده شده بود، به عنوان هدیه دریافت کرد. به مدت 30 سال، آلیسون این گیاه را کامل کرد تا زمانی که میوه عجیب و غریب اکنون مشهور جهانی را بدست آورد.

کیوی نام خود را مدیون کیوی پرنده بدون پرواز نیوزیلندی است که به نظر می رسد: این پرنده بدون بال و پوشیده از پرهای قهوه ای است.

کیوی به لطف بحران در دهه 30 قرن گذشته در بازار جهانی ظاهر شد، زمانی که کارمند بندر جی. مک لافلین تصمیم گرفت شغل خود را تغییر دهد و شروع به پرورش این میوه برای فروش کرد.

کیوی

کیوی معمولاً به صورت تازه مصرف می شود. حتی قاشق های مخصوصی برای این کار وجود دارد. کیوی برش های نازک کیک و سالاد را تزئین می کند. کانفیچر از کیوی و انگور فرنگی درست می شود و در ایتالیا حتی با کیوی پیتزا درست می کنند.

غذاهای گوشتی با کیوی بسیار لطیف هستند، زیرا این میوه توانایی تجزیه پروتئین را دارد. گوشت را با تکه های کیوی مرینیت کنید نباید بیشتر از یک ساعت طول بکشد، در غیر این صورت گوشت “حل می شود”.

در پزشکی، کیوی در رژیم غذایی استفاده می شود. دارای تعادل ایده آلی از کالری و مواد مغذی است (کالری کمی وجود دارد، اما فواید زیادی دارد).

کیوی خطر ابتلا به سرطان و بیماری های سیستم قلبی عروقی را کاهش می دهد و همچنین توانایی سوزاندن چربی های مسدود کننده رگ ها را دارد که خطر لخته شدن خون را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

در طب سنتی چینی از خویشاوند وحشی کیوی به نام انگور فرنگی چینی برای پیشگیری از بیماری های روماتیسمی، بهبود هضم، جلوگیری از سفید شدن موها و کاهش اضطراب استفاده می شود.

کیوی به دلیل داشتن مقدار زیادی پتاسیم به مقابله با فشار خون بالا کمک می کند.

کیوی برای رژیم های غذایی ضروری است. گرسنگی را برطرف می کند و کالری های اضافی را می سوزاند.

قبل از هر وعده غذایی، خوردن 1 تا 2 قطعه کیوی (فقط تازه!) مفید است، این به کاهش سطح کلسترول خون کمک می کند. اگر هیچ منع مصرفی وجود ندارد، می توانید یک روز روزه برای کیوی ترتیب دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.